USŁUGI OPIEKUŃCZE W DOMU DLA SENIORÓW

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE
111 111 111

OPIEKA DLA SENIORA W DOMU

Specjalizujemy się w zapewnianiu usług opiekuńczych długoterminowych, na godziny oraz z zamieszkaniem w domu seniora. Zapewniamy opiekę osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasze opiekunki cechują się wysoką kulturą osobistą, sumiennością i cierpliwością, dzięki której są w stanie współpracować nawet z najbardziej wymagającym podopiecznym.

Naszą ofertę dostosowujemy do wymagań Naszych podopiecznych, ich stanu zdrowia i potrzeb. Wspieramy również najbliższą rodzinę podopiecznego, ponieważ rozumiemy, że nie zawsze jest możliwość sprawowania opieki samodzielnie.

W zakres usług opiekuńczych dla seniorów wchodzi:

  • podawanie leków wg zaleceń lekarzy
  • higiena częściowa i całościowa ciała
  • animacja seniora poprzez wychodzenie na wspólne spacery, rozmowy czy spędzanie czasu w sposób, który zawsze lubił podopieczny np. rozwiązywanie krzyżówek
  • przygotowywanie posiłków dla seniora oraz ich podawanie
  • dbanie o czystość w środowisku seniora (np. zmiana pościeli na czystą, pozamiatanie podłogi czy odkurzenie dywanu w pokoju seniora, zmycie talerzyków po obiedzie)

OFERUJEMY

OPIEKA NA ŻYCZENIE

Ceny opieki domowej wynoszą od…

OPIEKA DZIENNA

Ceny opieki domowej wynoszą od…

OPIEKA NOCNA

Ceny opieki domowej wynoszą od…

OPIEKA CAŁODOBOWA

Ceny opieki domowej wynoszą od…

OPIEKA Z ZAMIESZKANIEM ŁÓDŹ

Ceny opieki domowej wynoszą od…

OPIEKA Z ZAMIESZKANIEM WARSZAWA

Ceny opieki domowej wynoszą od…

OPIEKA Z ZAMIESZKANIEM ŁÓDŹ I WARSZAWA

To obecnie najpopularniejsza forma opieki nad osobą starszą. Opiekę z zamieszkaniem świadczymy na terenie miasta Łodzi, Warszawy oraz okolic.

Nasze opiekunki świadczą opiekę nad osobą starszą w domu, gwarantując komfort i bezpieczeństwo w codziennym funkcjonowaniu. Zakres opieki nad seniorem ustalamy w sposób indywidualny, mając na uwadze jego stan zdrowia, zalecenia lekarzy oraz upodobania.

Opieka obejmuje dbanie o stan zdrowia podopiecznego, zabiegi higieniczno – rehabilitacyjne, przygotowywanie prostych posiłków razem z ich podawaniem oraz dbanie o czystość w środowisku seniora. Nasze opiekunki starają się zaprzyjaźnić z podopiecznymi, dzięki czemu szybko stają się zaakceptowane w ich środowisku.

Dlaczego warto z Nami współpracować?

  • Kompleksowość – wszelkie formalności związane z organizacją opieki dla seniora załatwiamy w dogodnym dla Ciebie miejscu oraz czasie.
  • Sumienność i doświadczenie – nasze opiekunki posiadają doświadczenie w pracy opiekuna dla osób starszych i chorych.
  • Zmiana personelu opiekuńczego – możesz poprosić o zmianę opiekunki dla osoby starszej, jeśli uznasz, że to nie jest odpowiednia osoba dla Twojego bliskiego. Dbamy o przyjacielskie relacje opiekunów z podopiecznymi.
  • Organizacja opieki – zorganizujemy pomoc do opieki nad seniorem w ciągu 24h od chwili przyjęcia zgłoszenia.

KONTAKT

NIE WIESZ JAKĄ FORMĘ OPIEKI WYBRAĆ? ZADZWOŃ LUB NAPISZ DO NAS

Telefon: 111 111 111

SOCIAL MEDIA

Zapraszamy do zapoznania się z naszym fanpagem